Usługi księgowe nie tylko w Chorzowie

Pracujemy tak, aby księgowość była częścią Państwa firmy. Świadczymy pełen zakres usług obejmujących obsługę księgową oraz kadrowo-płacową. Obsługujemy podmioty prawa handlowego, fundacje, stowarzyszenia, wspólnoty mieszkaniowe, spółki, osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą.

Doświadczenie poparte certyfikatami
Gwarantujemy przedsiębiorcom fachowe usługi, terminową realizację zleceń i rzetelną pomoc księgową na każdym etapie współpracy.
Posiadamy certyfikat księgowy nr 33079/2008 wydany przez Ministra Finansów RP uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Ponadto dysponujemy polisą OC zawartą w T.U. Warta S.A.

Księgowość przyjazna Klientowi
Pracujemy zgodnie z zasadami etyki zawodowej i zapewniamy całkowitą dyskrecję w zakresie informacji udostępnianych nam w ramach współpracy. W razie potrzeby jesteśmy w stanie zapewnić pełną pomoc, nawet jeśli problem nie jest stricte natury księgowej. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i dostosowujemy politykę działania do danego sposobu prowadzenia biznesu. Dokładamy starań, by każdy Klient traktowany był indywidualnie. Stawiamy na elastyczne podejście do Państwa potrzeb i chcemy, by zakres naszych usług był dostosowany do Państwa wymagań i możliwości.

 

 

 

 

 

 

Co jest naszym celem?

Woman accountant working on financial results

Naszym celem jest, by księgowość pozostała częścią firmy, mimo iż prowadzimy ją jako zewnętrzne biuro rachunkowe.

Aktualne promocje:
START UP – oferta dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą. Jedynie 50zł netto przez pierwsze dwa miesiące!
RABAT DLA PUNKTUALNYCH – ponieważ cenimy punktualność, dostarczenie kompletnych dokumentów do biura w ciągu 3 dni po zakończeniu miesiąca kalendarzowego, skutkuje 5% rabatem!

Jak pracujemy?
Tradycyjnie – zajmujemy się dokumentami dostarczonymi do biura
Mobilnie – odbieramy dokumenty z Państwa firmy i dalej pracujemy w siedzibie biura rachunkowego
Online – wszystkie dokumenty przyjmujemy w postaci skanów – oryginały dokumentów pozostają w Państwa firmie
Pogotowie księgowe – czynności rachunkowe wykonujemy w Państwa firmie
Współpraca ekspercka – nadzorujemy pracę księgowego z mniejszym doświadczeniem
Szanujemy czas i dbamy o pieniądze naszych Klientów – jeżeli takiej księgowej Państwo oczekują, zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy pewni, że uda nam się Państwa pozytywnie zaskoczyć.

Zapraszamy!